Sponsorzy

Sponsor Główny

Orlen Oil

Spółka ORLEN OIL działająca w ramach Grupy Kapitałowej PKN ORLEN odpowiedzialna jest za produkcję i dystrybucję olejów motoryzacyjnych, przemysłowych, środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Jest liderem środków smarnych w Polsce, posiada około 25,7% udziałów w rynku.

W portfolio firmy znajduje się ponad 630 produktów, dostępnych w blisko 50 krajach. Oferta produktowa ORLEN OIL obejmuje:

· najwyższej jakości oleje dla motoryzacji – PLATINUM,
· szeroką gamę olejów dla motoryzacji ORLEN OIL,
· oleje do silników samochodów ciężarowych i autobusów ULTOR,
· oleje dla rolnictwa, leśnictwa i ogrodnictwa AGRO,
· oleje do maszyn budowlanych i ciężkiego sprzętu,
· oleje przemysłowe (hydrauliczne, sprężarkowe, przekładniowe, hartownicze),
· oleje technologiczne (emulgujące, antyadhezyjne, obróbcze),
· smary plastyczne,
· płyny eksploatacyjne,
· kosmetyki Platinum IMPACT i chemię samochodową,
· rozpuszczalniki.

Więcej na www.orlenoil.pl

Platinum Orlen Oil

PLATINUM to marka należąca do spółki ORLEN OIL, w skład której wchodzą linie syntetycznych, semisyntetycznych oraz mineralnych olejów odpowiadających najwyższym wymaganiom producentów samochodów osobowych i małych dostawczych, rolniczych, ciężarowych i motocykli. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji, oleje te spełniają rygorystyczne normy jakościowe według standardów API, ACEA oraz ILSAC.

Marka PLATINUM posiada następujące subbrand’y:
· PLATINUM PRO
· PLATINUM Max Expert
· PLATINUM ULTOR
· PLATINUM Classic
· PLATINUM Rider
· PLATINUM AGRO
· PLATINUM GEAR
· PLATINUM MULTI

Sponsorzy

PRODiM

Prodim to przedsiębiorstwo specjalizujące się w wykonywaniu nawierzchni asfaltowych, której zakres działalności obejmuje budowę dróg, w tym: roboty ziemne i podbudowy, stabilizacje gruntów, roboty brukarskie, roboty kanalizacy-jne oraz pozostałą infrastrukturę podziemną i naziemną. Ponadto firma prowadzi produkcję i sprzedaż mieszanek mineralno-bitumicznych dla wykonawstwa nawierzchni asfaltowych, posiadając dwie w pełni zautomatyzowane wytwórnie mas bitumicznych. Firma jest sponsorem i zapewnia wsparcie finansowe najstarszym zespołom Akademii Piłkrskiej Wisły Kraków – CLJ U-17 oraz CLJ U-18. Ponadto jej logo widnieje na przodzie koszulek meczowych młodych Wiślaków

Synerise

Synerise funkcjonuje na rynku od 2013 roku i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm, która prowadzi działalność komercyjną oraz prace badawczo-rozwojowe w zakresie Big Data i sztucznej inteligencji, a swoje oddziały posiada zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Firma, na czele której stoi współwłaściciel Wisły Kraków Jarosław Królewski ściśle współpracuje z międzynarodowymi korporacjami z branży finansów, telekomunikacji, a także z organizacjami badawczo-rozwojowymi na całym świecie. Firma Synerise mocno angażuje się w życie Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków, zapewniając wsparcie finansowe i będąc sponsorem drużyny CLJ U-15 oraz zespołów w kategoriach wiekowych od U-7 do U-14. Ponadto logo przedsiębiorstwa widnieje na przodzie koszulek młodych piłkarzy.

Nowak-Mosty

Nowak-Mosty to firma, która na polskim rynku funkcjonuje od 2015 roku i specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie w zakresie budownictwa inżynieryjnego w ramach dróg kołowych i żelaznych – w tym budową mostów, wiaduktów, tuneli, kładek dla pieszych, przejść podziemnych, przepustów i murów oporowych. Przedsiębiorstwo czynnie angażuje się w działalność Wisły Kraków i pełni rolę jednego ze Sponsorów klubu z ulicy Reymonta, pomagając przywrócić Białej Gwieździe dawny blask. Teraz logo firmy znajduje się również na trykotach wszystkich zespołów Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Firma Nowak-Mosty, na czele której stoją Władysław Nowak i Adam Adamczyk, ze swojej strony zapewnia także wsparcie finansowe, co znacząco przyczynia się do sprawnego funkcjonowania wiślackiej Akademii i szkolenia młodych piłkarzy.

Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków

Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków, które liczy już niemal 2000 członków, to organizacja stworzona przez kibiców, której celem jest szeroko rozumiane wspieranie działalności i rozwoju Wisły Kraków. 15 lipca 2019 roku Socios zostało Sponsorem Białej Gwiazdy, a ich logo widnieje na froncie trykotów pierwszej drużyny 13-krotnego mistrza Polski. Dodatkowo Stowarzyszenie wielokrotnie wspierało młodych zawodników Akademii, decydują się m.in. na wyremontowanie szatni dla adeptów futbolu.

Partnerzy

Amplus

Spółka Amplus od dłuższego czasu jest dobrze znana kibicom Wisły Kraków. Firma ze Słomnik działa na rynku od 1992 roku i jest jednym z czołowych polskich producentów oraz dystrybutorów świeżych owoców oraz warzyw. Dynamiczny i stabilny rozwój sprawił, że firma zyskała uznanie nie tylko na rynku krajowym, ale także europejskim oraz światowym. Amplus dziś to ponad 1600 producentów z całego świata, bogate zaplecze logistyczne, technologiczne i magazynowe oraz około 1000 dostaw miesięcznie Od teraz świeże owoce będą dostarczane także dla zawodników wiślackiej Akademii.

Sportplus.pl

Firma Sportplus.pl rozpoczęła działalność w 1998 roku. Zajmuje się produkcją oraz dostawą wyposażenia sportowego, stale poszerzając swoją ofertę i asortyment, zaznaczając przy tym swoją obecność na rynku krajowym oraz zagranicznym. Jako partner Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków firma Sportplus.pl wyposaża boiska, z których korzystają młodzi Wiślacy, w bramki, niezbędny sprzęt sportowy, który pomaga w codziennym treningu, a także kabiny dla rezerwowych. Dzięki wsparciu firmy Sportplus.pl udało się dostosować boisko w Myślenicach do wymogów obowiązujących w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów.

Arida

Arida to uznana marka, która specjalizuje się w profesjonalnym czyszczeniu odzieży w oparciu o ekologię oraz zastosowanie najnowszych technologii. Firma pełni rolę partnera Akademii w zakresie prania sprzętu, stosując przy tym specjalny system Lagoon, który stanowi unikalne połączenie w pełni ekologicznego rozwiązania z bardzo wysoką i powtarzalną jakością prania.

Parki Wola

Park Wola to najciekawszy i jedyny taki park rozrywki w Krakowie dla całej rodziny. Park korzysta z najlepszego sprzętu i urządzeń rekreacyjnych, które dostarczają najbardziej profesjonalni producenci na rynku. Dla lubiących mocne wrażenia i dreszczyk rywalizacji, organizowane są wyścigi tyrolek, wyścigi pontonowe,a także wyścigi na quadach safari. W Parku Wola dzieci oraz dorośli odkrywają i ćwiczą swoje umiejętności na wspaniałych atrakcjach. Szybkość, spryt i wspinaczka, to umiejętności, które można rozwijać podczas zabawy w Parku Wola.

Mat-Pol

Mat-Pol to firma transportowo-spedycyjna, która specjalizuje się w transporcie ładunków krajowych oraz międzynarodowych na terenie całej Unii Europejskiej. Na przestrzeni lat swojej działalności na rynku TSL przedsiębiorstwo wyrobiło sobie odpowiednią markę i nawiązało kontakty z siecią podwykonawców, z którymi partnerska współpraca pozwala na przyjmowanie zleceń z różnych stron Polski oraz Europy. Baza transporotowa firmy Mat-Pol znajduje się w miejscowości Pabierowice. To między innymi dzięki kooperacji z firmą Mat-Pol Akademia może poszczycić się busem, który jest dedykowany najmłodszym piłkarzom Białej Gwiazdy i wizualnie nawiązuje do Smoczycy, czyli autokaru, którym na co dzień podróżuje pierwsza drużyna 13-krotnego mistrza Polski.

PKO BP

Lider polskiej bankowości. Stale zwiększa skalę biznesu, wypracowując najwyższe w sektorze bankowym zyski. PKO Bank Polski jest silnym i nowoczesnym bankiem zapewniającym optymalną ofertę klientom indywidualnym, małym i średnim firmom, klientom korporacyjnym i inwestycyjnym. Jako innowacyjna instytucja finansowa angażuje się w rozwój cyfrowego państwa.

VENEO

Veneo to digitalowa agencja strategiczno-kreatywna z silną dywizją performance – Veneo Performance. Działa od 2004 r. Jej domeną jest marketing, który buduje biznes – Digitalowy Marketing Funkcjonalny #DMF. Zajmuje się zarówno strategią, kreacją, jak i zakupem mediów. Tworzy kreatywne koncepcje strategiczno-komunikacyjne dla marek, a także przeprowadza ich skuteczne egzekucje. W swoim portfolio Veneo posiada współpracę z takimi firmami, jak: Koral, Bayer, Piątnica, BASF, TVN, Doppelherz czy Bruk-Bet. Warto podkreślić, że Veneo jest twórcą projektu dedykowanych trykotów Białej Gwiazdy, które podkreślają przywiązanie do historii. Oprócz tego wiosną firma ufundowała nowe komplety meczowe dla wiślackiej młodzieży z kategorii wiekowych CLJ U-15 – U-10.

Love Catering

Love Catering, to catering dietetyczny premium dla najbardziej dla wymagających Klientów. Każdy posiłek przygotowujemy od podstaw z wyselekcjonowanych składników i produktów super foods, z dbałością o każdy detal. O najwyższą jakość, nieprzeciętny smak i różnorodność dań dbają dyplomowani dietetycy i wybitny Szef Kuchni – Darek Sosnowski, który swoje doświadczenie zdobywał w restauracjach utytułowanych gwiazdkami Michelin. Dzięki temu, każdego dnia zamykamy restauracyjną jakość w pudełkach. W naszej ofercie znajdziesz ponad 20 wariantów diet. Razem z dietetykiem dobierzesz program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych preferencji, niezależnie od celu jaki chcesz osiągnąć.
Poczuj LOVE do swojej diety!

Allspace.com

Allspace.com to nowa platforma marketplace, która umożliwia łatwą, szybką i bezpłatną sprzedaż produktów i usług. Oferta firmy skierowana jest do wszystkich osób, które w wygodny i w bezpieczny sposób mogą znaleźć, a następnie kupić niemalże wszystko – od domu, przez pojazdy aż do przedmiotów codziennego użytku, a co więcej – zareklamować swoje usługi. Allspace.com to platforma internetowa, która dynamicznie się rozwija i już niebawem z jej dogodności będą mogli korzystać także użytkownicy z Polski.

Menu