Aktualności

Poszukiwany asystent trenera CLJ U-15

Dołącz do Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków, która jest niezwykle istotną częścią 13-krotnego mistrza Polski. Aktualnie poszukujemy asystenta trenera prowadzącego drużynę w Centralnej Lidze Juniorów U-15.

W związku z wewnętrznymi zmianami w strukturze Akademii, w ramach których Krzysztof Siłka – aktualny asystent trenera Bartosza Bąka – dołączył do sztabu drużyny U-17, w najstarszej drużynie trenującej w Krakowie pojawił się wakat. Możliwy termin pojęcia pracy: 17 stycznia.

Od trenera aplikującego na to stanowisko oczekujemy:
– legitymowania się co najmniej licencją trenerską UEFA B;
– minimum 3-letniego doświadczenia w zawodzie;
– dyspozycyjność w dni robocze w godzinach 14-18 oraz w weekendy;
– umiejętności komunikowania się zarówno online, jak i offline;
– umiejętności pracy w grupie, a także szybkiego wkomponowania się w struktury Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków;
– dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office: Outlook, Excel, Word, Power Point);
– chęci rozwoju.

Oferujemy:
– umowę na okres próbny do końca sezonu (30 czerwca 2022 roku);
– stałe zatrudnienie od 1 lipca 2022 roku;
– pracę z grupą wyselekcjonowanych zawodników powoływanych do młodzieżowych reprezentacji Polski;– idealne miejsce do rozwoju warsztatu trenerskiego;
– dołączenie do społeczności trenerskiej Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków – udział w różnych wewnętrznych szkoleniach, warsztatach, kursach;
– gwarancję poszerzenia swojej wiedzy poprzez współpracę ze specjalistami pracującymi w Wiśle Kraków;
– możliwość budowania doświadczenia zawodowego w ogólnopolskiej marce. jaką jest Wisła Kraków.

„Pierwszym wyborem – w przypadku nominacji w Akademii – są oczywiście osoby związane z klubem przed dłuższy okres, natomiast po analizie ostatnich zmian uznaliśmy, że musimy poszukać kandydata do pracy w Wiśle na zewnątrz. Przeważnie w okresie letnim otrzymujemy sporo zgłoszeń trenerów, więc także i tym razem otwieramy się na nowe możliwości i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do pracy przy R22” – mówił Krzysztof Kołaczyk, Dyrektor Akademii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: [email protected] do 13 stycznia 2022 roku.

W załączonych dokumentach prosimy o uwzględnienie poniższej formuły:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków S.A. (KRS: 0000130748) w celu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną (klik)

Menu